Val de Mar
Waldemar Brzyski Systemy Komputerowe


REFERENCJE


Mamy przyjemność potwierdzić, iż firma "Val de Mar Systemy Komputerowe" świadczy usługi dla naszej firmy w ramach zlecanych jej prac.
Stwierdzamy, że prace są wykonywane sprawnie i terminowo, na odpowiednim poziomie jakościowym.
Na podstawie dotychczasowej współpracy możemy polecić firmę "Val de Mar Systemy Komputerowe" jako solidnego i kompetentnego partnera.
Marcin Nowak - Systemy Obróbki Betonu /Krapkowice/
Połączenie profesjonalizmu,słowności i ludzkiego podejścia do klienta.
Byliśmy i jesteśmy zadowoleni z każdego etapu współpracy (łącznie z rachunkiem końcowym).
Jesteśmy również wdzięczni za twórcze podejście do naszego zlecenia i osobiste zaangażowanie w jego jak najlepszy wynik.
Szczerze polecamy.
Paweł Chojecki KNP /Lublin/Wojciech Cejrowski

Katolickei Stowarzyszenie Inteligencji w Zamościu

TSA

Wojciech Cejrowski


Pan Waldemar Brzyski otrzymuje ode mnie publiczne pochwały ze dwa razy w roku (O niektórych nawet pewnie nie wie).
Gdyby nie jego zachęty, a miejscami nawet pewna namolność, to do dzisiaj nie uruchomiłbym mojej strony www.ccc.art.pl. Uruchomiłem dzięki niemu i jestem bardzo zadowolony. Potrafił jakoś wytrzymać moje irytacje związane z panującą w Polsce dyktaturą PeCeta (ja od kilkunastu lat pracuję na komputerach firmy Macintosh i nie potrafię się przestawić).
Potrafił mi łopatologicznie tłumaczyć różne rzeczy oczywiste. Konstruował narzędzia w taki sposób, by jakoś poradzić sobie z moją komputerową głupotą i brakiem obycia.
Potrafił mnie wreszcie zaciekle bronić przed atakami hakerów, wirusów, przed demolką czynioną w moich plikach przez osoby nieżyczliwe... No i może najważniejsze: miał odwagę umieścić na swoim serwerze kogoś tak kontrowersyjnego, jak Wojciech Cejrowski. Słowem: jestem zadowolony i wdzięczny.
I choć miałem kilka propozycji przeniesienia się na inne serwery (lepsze!), nigdy z tych ofert nie skożystałem. Dobrze mi tu, gdzie jestem - na Val de Mar.
Wojciech Cejrowski /Warszawa/
Z przyjemnością mogę polecić firmę Val de Mar Systemy Komputerowe, z której usług korzystamy już 4 lata.
Świetna współpraca, stały kontakt, szybka reakcja...
Wojciech Naja - Prezes Lubelskiego Okręgu UPR /Lublin/
Dynamiczny rozwój Internetu spowodował, że postanowiliśmy wykorzystać to medium do propagowania piłki nożnej w naszym regionie. Do realizacji naszego przedsięwzięcia wybraliśmy firmę "Val de Mar Systemy Komputerowe", która podczas trwającej  już kilka lat współpracy z nami, wykazała się bogatym doświadczeniem i wysokim poziomem oferowanych usług.
Doceniając wysoki poziom usług oferowanych przez firmę "Val de Mar Systemy Komputerowe" zleciliśmy jej wykonanie serwisu WWW, późniejsze jego administrowanie oraz "zarządzanie treścią". Z czasem oferta współpracy została poszerzona o usługi fotograficzne na imprezach sportowych.
W tym momencie serwis klubu to kilkaset stron, kilkaset tysięcy odwiedzin i kilkaset zdjęć z meczów ligowych i turniejów. Dla nas wysoka jakość serwisu przekłada się na realizację podstawowych celów marketingowych, jakimi są: promocja naszego Klubu oraz  propagowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.
W pełni zadowoleni z dotychczasowej współpracy możemy śmiało polecić "Val de Mar Systemy Komputerowe"  jako firmę wiarygodną i kreatywną. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność. Mówiąc krótko: profesjonalizm.
Wiesław Puzia - Wiceprezes Klubu Sportowego Hetman Zamość /Zamość/
Firma "Val de Mar Systemy Komputerowe" w grudniu 2003 roku wykonała dla nas stronę internetową, którą utrzymuje na własnym serwerze i zajmuje się jej administracją. Strona jest dostępna pod adresem  www.poczta-zamosc.pl.
Dotychczasowa współpraca jest dla nas bardzo satysfakcjonująca, aktualizacja strony jest wykonywana szybko i terminowo. Otrzymaliśmy dostęp do pełnych statystyk odwiedzin strony, dzięki czemu wiemy m.in. jakich informacji klient szuka na naszych stronach.
Strona stała się dla nas wygodnym narzędziem komunikacji z klientami, a dzięki propozycjom firmy "Val de Mar" nasi klienci uzyskali także możliwość elektronicznego zadawania pytań i przekazywania uwag dotyczących naszych usług.
Ireneusz Czuk - Kierownik Działu Zarządzania Sprzedażą i Marketingu
Rejonowego Urzędu Poczty w Zamościu
/Zamość/


 Góra strony

©2002 - 2004 Val de Mar, Wszystkie prawa zastrzeżone.   Polityka prywatności i RODO